Nový videoklip Imagine Dragons nabízí epickou podívanou plnou emocí

Imagine Dragons - Colours 2017 | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Začátkem minulého týdne vydala kapela Imagine Dragons nový videoklip k písni Next To Me. Tento krátký film pojednává o lásce, životních chybách a odpuštění.

Videoklip vznikl pod rukama režiséra Marka Pellingtona a ve dvanácti minutách vypráví příběh plný lásky, vzteku a smutku. Dan Reynolds se zde představuje jako zamilovaný muž, který je kvůli jedné nešťastné chybě odsouzený k smrti a divák může sledovat jeho epickou cestu za odpuštěním. Roli jeho lásky si zahrála zpěvačka Aja Volkman.

Podle režiséra by se měl tento krátký film zabývat otázkou, jestli může být někomu, kdo udělal něco strašného, opravdu odpuštěno. Video obsahuje spoustu krásných záběrů nejen přírody, ale i emocí a Dan Reynolds dokazuje, že není jen skvělým zpěvákem, ale i hercem.

Imagine Dragons jsou momentálně na turné v Jižní Americe, ale již v dubnu zavítají i k nám a 16. dubna vystoupí v pražské O2 areně.


Napište komentář

O Andrea Kuttelwascherová 32 Článků
Jsem osmnáctiletá introvertní extrovertka, které v žilách koluje kofein a hudba. Mluvím plynným sarkasmem a pokud mě někde nenajdete se sluchátky v uších, nejspíš se právě potím na tanečním parketě. Pokud jde o hudbu, mezi mé oblíbené kapely patří: Bring Me The Horizon, Parkway Drive, Architects, Asking Alexandria, Linkin Park nebo třeba Green Day.