Online z Rock Café: Živě zahrají Circus Brothers, k dostání bude virtuální pivo

Circus Brothers | Zdroj: archiv kapely

Aktuální nelehkou situaci kolem šíření koronaviru a pobytů v karanténě se pokusí fanouškům hudby zpříjemnit pražské Rock Café. Klub připravuje sérii online streamů koncertů klubových i festivalových kapel. Pořadatelé tak chtějí podpořit kulturu jako celek – od interpretů až po dělníky kultury jako jsou zvukaři nebo osvětlovači.

Jako první se už tuto neděli 29. března od 18:00 v rámci live streamů představí Circus Brothers. O jejich energii, disco-balkánu a večírcích se vždy mluví ještě dlouho po koncertu. Na ulici, v klubech i na pódiích festivalů baví tisíce fanoušků, kteří na jejich show tančí často až do ranních hodin a posledních sil. Tentokrát si na ně budete moci zatancovat přímo u sebe v obýváku. Zároveň můžete kapelu i klub podpořit zakoupením virtuální vstupenky v síti GoOut.

Čtěte také: Festival Rockový Slunovrat se odkládá na rok 2021

Live stream bude k zhlédnutí na Facebooku Rock Café, Televize Seznam, Novinky.cz, DVTV, Forum 24 a také Circus Brothers, stejně tak na kapelním YouTube.

A pokud by vám při tanci či poslechu vyschlo v krku, můžete si objednat také virtuální pivo, které si pak fyzicky vyzvednete přímo v Rock Café.

Následovat budou i další streamy, těšit se můžete třeba na I Love You Honey Bunny nebo Janka Ledeckého.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.