Open (F)air Music znovu na brněnském Výstavišti. V červnu jej odstartují Billy Talent

Billy Talent - Korunní pevnůstka, 2017 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Po loňském úspěchu se klub Fléda vrací se sérií koncertů pod širým nebem. V červnových dnech se na brněnském výstavišti představí jak domácí, tak i zahraniční interpreti. Vévodit jim budou už na začátku příštího měsíce Billy Talent.

Hvězdy Billy Talent jako první odpálí Open (F)air Music, který se bude odehrávat před pavilonem Morava, již 7. června. Po téměř dvou dekádách dobývání rockového světa přijedou do Brna s nejnovější deskou Crisis of Faith. Kanadské formaci budou předskakovat angličtí Creeper a kapela Leoniden, která je mezi tuzemskými hudebními fanoušky obzvláště oblíbená a do Česka tento rok přijede už podruhé.

Čtěte také: Badflower přijedou rozproudit rockovou krev v Praze na konci roku

Program pokračuje 9. června, kdy vystoupí domácí striptérsko-muzikální formace MIG 21, a 14. června se pak můžeme těšit na velkolepou show v podání Rybiček 48, kteří letos oslavují dvacetileté výročí. Pro úspěch z minulého roku se zopakuje dvojkoncert J.A.R. a Monkey Business. V sobotu 18. června se v Brně představí jedno z největší jmen současné drum and bass scény: belgický DJ a producent Netsky a 23. června pak sérií koncertů uzavře česká stálice Gaia Mesiah a slovenští Horkýže Slíže.

Open (F)air Music startuje již za dva týdny a vstupenky na každý koncert zvlášť jsou k dostání v síti GoOut a smsticket.

Open (F)air Music:
7. června – Billy Talent
9. června – MIG 21
14. června – Rybičky 48
15. června – J.A.R. & Monkey Business
18. června – Netsky
23. června – Horkýže Slíže & Gaia Mesiah


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz