Panic! At The Disco se na novém albu budou modlit za všechny hříšníky

Panic! At The Disco | Zdroj: allpunkedup.com

Panic! At The Disco jsou zpět! Nové album s názvem Pray For The Wicked vyjde 22. června a fanoušci se již nyní můžou naladit na jeho „nemravnou“ vlnu pomocí prvních dvou singlů – Say Amen (Saturday Night) a (F-k a) Silver Lining.

Panic! At The Disco jsou zpět s novou náloží hudby. Kapela kolem charismatického frontmana Brendona Urieho skutečně ohlásila vydání nového alba. Novinka, která ponese název Pray For The Wicked nabídne celkem 11 skladeb a vyjde již 22. června 2018 pod Fueled by Ramen.

„Modlím se za všechny hříšné a nemravné lidi, kteří dělají nemravné věci, stejně jako se modlím za všechny dobré lidi, kteří dělají dobré věci. Modlím se za mojí rodinu, aby zůstala v bezpečí zatímco jsem na turné a snažím se sdílet tuto nesrovnatelnou zkušenost s miliony dalších přátel. Modlím se, ale ne za někoho konkrétního. Spíš tak nějak sám k sobě abych zůstal stále pozitivní, milující a s otevřenou myslí. Medituji nad tím, co mě trápí, nad tím co mě těší, nad tím, co chci aby se ve světě změnilo, nad lidmi co mě povznáší, nad lidmi co mě stahují dolů. Modlím se a tady je pár modliteb navíc za mě a mé přátele. Modlím se abyste si to užili.“ okomentoval nové album Urie.

Fanoušci si již nyní můžou zkrátit čekání na nové album hned dvěma ukázkami. Prvním singlem je Say Amen (Saturday Night), ke kterému byl natočen i velice vtipný klip, v němž Brendon ukradl jakýsi ďáblův klíč, díky kterému se velice efektivně ubrání útoku nájemných vrahů. Nakonec však vše dopadne docela jinak, když se na scéně ukáže Brendonova milenka.

Druhou novinkou je píseň (F-k a) Silver Lining, která stejně jako předchozí singl dává tušit, že se nová deska opět ponese spíše v popovém duchu a bude sázet především na velkolepé chytlavé refrény.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...