Papa Roach vypustili nový videoklip k písni Gravity

Papa Roach | Zdroj: archiv kapely

Papa Roach nedávno vydali své nové album a čas dále neztrácejí. Teď přichází s novým videoklipem k jejich písni Gravity.

Bude tomu již pár týdnu, co veškeré české hudební servery obletěla zpráva, že v ČR vystoupí právě Papa Roach. Neuběhlo však snad ani 48 hodin a koncert byl zrušen z důvodů natěsnanosti jednotlivých termínů koncertů během tour.

Nyní snad české fanoušky ukonejší alespoň nový videoklip, který byl natočený k písni Gravity. Ta pochází z jejich nejnovějšího alba F.E.A.R . (Face Everything and Rise). Celá píseň vypráví frontmanův příběh, když selhal jako manžel a otec rodiny. Ženských vokálů se v písni ujala Maria Brink z kapely In This Moment.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 361 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.