Skupina Jelen získala Anděla a míří na podzimní turné

Jelen | Foto: Petr Kozlík/SinglTon/Universal Music

Stali se objevem roku, ale energie mají i přes svůj nabitý program na rozdávání. Kapela Jelen nyní zveřejnila termíny jejich podzimních koncertů.

Hudebnímu tuzemské seskupení Jelen se v poslední době daří vše, na co sáhnou. Všechno začalo jejich debutovým albem Světlo ve tmě, které vyšlo loni v květnu a pokračovalo to koncerty s Divokým Billem, nominací na Českého Slavíka v kategorii nováčků až po singl Co bylo dál?, jenž je úvodní písní v seriálu Všechny moje lásky na TV Prima. Navíc v této písni hostuje známá česká stálice Jana Kirschner.

Reportáž z turné s kapelou Nebe si můžete přečíst tady!

Teď Jelen utržili Cenu Anděl 2014 v kategorii Objev roku a rovnou ohlásil termíny k připravované podzimní tour. Koncerty vypuknou v listopadu a skončí v prosinci těsně před Vánoci. K tomu všemu dodává frontman skupiny Jindra Polák: „Jelen je hlavně koncertní kapela. Koncerty jsou to, co nás baví nejvíc. Hospody, poutě, jarmarky, náměstí, majálesy, ale i rockové, countryové a multižánrové festivaly. To jsou všechno místa, kde budeme v létě vystupovat. Máme hodně energie a velkou chuť do hraní.

Termíny podzimního turné:
23. 11. Ostrava
24. 11. Brno
25. 11. Bratislava
27. 11. Karlovy Vary
4. 12. Plzeň
5. 12 Pardubice
9. 12. České Budějovice
13. 12 Praha


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.