Paulie , Separ a DJ Wich překvapili společným trackem!

Paulie Garand, slovenský pirát Separ a producent DJ Wich spojili své síly a vytvořili track i s videoklipem. Toto netradiční spojení jim ale přineslo ovoce.

Paulie Garand a jeho poslední singl Hladina se dočkal velkých úspěchů. A od vody se nyní Paulie vydal rovnou k plamenům. Track Prdele v plamenech neudržel v šuplíku moc dlouho. Na tomto zbrusu novém videoklipu není k vidění ale jenom repující Paulie a Separ, ale i člen Grand Brand skate teamu. V pozadí hudby uslyšíte Wichovi beaty, zato pozadí obrazovky obsadily  twerkující  sexy tanečnice. Repuje se v češtině i ve slovenštině. A kdo z tria musel ubrat plyn se přesvědčte na vlastní kůži.

Aneb jak říká Label boss Idea – ,,Prdele v Plamenech je další z výstřelů Paulieho Garanda. Tentokrát na beatu není Kenny Rough, ale DJ Wich a na slokách mu sekunduje Separ. Pro někoho netradiční prvoligová sestava, pro nás krok vpřed.” A jesi si i po tomdle tracku myslíš,že na rap chodí jen děcka, checkuj znovu text toho, co posloucháš “Prej na rapový koncerty už choděj jenom kids a víš co se říká o tobě? Vůbec nic.”

 


Napište komentář