Placebo zveřejnili dříve neviděný klip z roku 1998

Placebo | Zdroj: music-news.redigi.com

Placebo právě slaví vydání nové best of desky a nového EP.  Proto se rozhodli své fanoušky potěšit zveřejněním nikdy neviděného videoklipu k hitu z roku 1998.

Kapela Placebo se rozhodla své fanoušky potěšit opravdovou lahůdkou. Jako oslavu vydání nového kompilačního best of alba A Place For Us To Dream a přidřuženého EP Life’s What You Make It na YouTube zveřejnila původní nikdy neviděnou verzi promo videa k hitu Every Me Every You z roku 1998.

Song Every Me Every You patří vůbec k největším hitům britské alt.rockové kapely, která proslula především, jak ostatně nově zveřejněné video dokazuje, svou androgynní image. Píseň se původně objevila na albu Without You Im Nothing z roku 1999 a krom nově zveřejněného videa existují dvě verze oficiálního videoklipu. Obě obsahují záznam živého vystoupení kapely z londýnské Brixton Academy, přičemž jedna navíc obsahuje scény z filmu Velmi Nebezpečné známosti, ve kterém se píseň objevila a díky kterému se i značně proslavila.

Připomínáme, že Placebo se v rámci svého aktuálního výročního turné představí 8. listopadu v Praze.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...