Jelen přichází s druhou řadovou deskou

Jelen | Foto: Radek Kudláček

Nové album kapely Jelen je k dostání od dnešního rána. Máte tedy 20 dní na to, abyste si skladby naposlouchali, 27. října se kapela vydává na turné. 

Po úspěšném albu Světlo ve tmě přichází sympatická formace Jelen s druhou studiovou deskou a opět není daleko od lesa, nese totiž příhodný název Vlčí srdce.

„Deska je hlavně o návratech ke kořenům. Proto se v písních opakují tradiční motivy jako láska, smrt, cesta. Myslím si, že člověk nemá zapomínat, odkud přichází,“ líčí frontman skupiny Jindra Polák.

Aktuálním singlem k poslechu z nového alba je píseň Klidná jako voda. Na koncertech jste však již dříve mohli zaznamenat i některé další skladby, mezi něž patří například To světlo jsi ty či song Vánoční, ten se stal vtipnou vsuvkou letního hraní kapely.

Čtěte také: Klidná jako voda, kapela Jelen hraje v novém singlu ženám

Jeleni rovněž nezapomněli na písničkářku Kateřinu Marii Tichou, tu můžete slyšet v písni Slunovrat. Nabitý rok kapely pokračuje a již 27. října odstartuje Vlčí srdce Tour 2016 napříč republikou.

Více o tour: Kapela Jelen na podzim plánuje druhou desku a turné

Tak si pořádně natrénujte texty, ať mají kluci na turné radost!


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.