Podívejte se na nový Eminemův videoklip ke skladbě Survival

Eminem | Zdroj: fanart.tv

Survival – to je název druhého singlu z Eminemovy očekávané osmé studiové desky The Marshall Mathers LP 2, jejíž vydání je naplánováno na 5. listopadu. Tato píseň byla představena již v létě coby oficiální skladba k počítačové hře Call Of Duty: Ghosts. 

Prvním singlem z nové desky, který jsme mohli slyšet na začátku září, je skladba Berzerk. Nyní přichází známý americký rapper Eminem se singlem číslo 2 – Survival, v jehož refrénu se objevují vokály zpěvačky Liz Rodriguez ze skupiny The New Royales. Celé video za rapperovými zády doprovází projekce ze zmíněné počítačové hry Call Of Duty: Ghosts. Děj navíc prostupují záběry pouličního gangu kdesi v Detroitu, jehož je on sám vůdcem.

Eminemova osmá studiovka The Marshall Mathers LP 2, na jejíž produkci se podíleli i Rick Rubin či Dr. Dre, je koncipována jako jakési pokračování nyní již kultovní desky The Marshall Mathers LP z roku 2000. Na přebalu alba můžeme vidět dům, ve kterém dnes již čtyřicetiletý Eminem vyrůstal a jenž byl teprve nedávno uveden do aukce. Nápadně podobný dům se objevuje na konci videa.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).