Prago Union přinesli videoklip z pražských ulic a pracují na nové desce

Kato | Zdroj: nedori

Za pouhý jeden den vzniklo v pražských ulicích video ke skladbě Olympionik, v níž rapper Kato ukazuje svou dovednost zacházet se slovy ve vrcholné podobě. Deska Smrt žije z roku 2016 se také nedávno stala zlatou a v současnosti se připravuje i úplně nové album, které dostane jméno Made in Strašnice.

Rapper Kato a jeho kapela Prago Union platí dlouhodobě za záruku vysoké kvality a dokázali to i na zatím poslední vydané desce Perpetuum Promile. Ovšem kromě doma natočeného teaseru Kretén přišel první klip z alba až nyní, čekání se však vyplatilo, neboť video k songu Olympionik se opravdu podařilo. Za jediný den byly natočeny rozmanité záběry z pražských ulicí a je znát milý pocit nadčasovosti stejně jako ze samotného rapu na vlně příjemného boom bapu.

Čtěte také: Katovy nové bars na Perpetuum Promile dýchají svěžím vánkem boombapu

Kvůli absenci koncertů má Kato alespoň spoustu času sedět ve studiu, a tak bychom se měli již na konci března dočkat nové desky jménem Made in Strašnice. Mnoho detailů zatím známo není, nicméně by album mělo obsahovat osmnáct songů a hosty MC GeyeJasmínu Tůmovou.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 384 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky