VIDEO: Xindl X singlem “SebeLoveSong” ohlašuje nové album

Xindl X - Lucerna Music Bar, 2018 | Foto: Jan Urbánek, MonsterMusic

Poslední počin vydal Xindl X teprve před rokem a už se chystá na další. Na novou desku láká nejnovějším singlem SebeLoveSong, k němuž můžete zhlédnout i videoklip. V plánu je taky mega koncert v O2 universum.

Od vydání desky Něco je ve vzduchu uplynul teprve rok a Xindl X už ohlašuje vydání dalšího alba, a to v doprovodu singlu SebeLoveSong, kde vtipně vyznává lásku sám sobě. Album se bude jmenovat Terapia a vyjde na podzim letošního roku, údajně ještě před koncertem v O2 universum, který je naplánován na 25. listopadu 2021. Většina písniček bude tentokrát věnována lásce, a to lásce k někomu druhému.

„Asi většina písní, co kdy vznikly, jsou o lásce k nějaké druhé o sobě,” říká Xindl X, „ale ještě jsem nenarazil na žádnou, která je o lásce k sobě samému. Vždyť se přece říká, že kdo nedokáže mít rád sebe, nedokáže milovat ani nikoho jiného. Tak jsem si řekl, proč nenapsat píseň o sebelásce, i když trochu neopětované,“ dodává.

Čtěte také: Nejzajímavější desky roku 2020: Očekávaný Dan Bárta, odvázaný McCartney a punkový Machine Gun Kelly

Koncert měl proběhnout již 30. ledna 2021, ale kvůli dlouhotrvající koronavirové pandemii byl přesunut na pozdější datum, vstupenky na původní koncert ale zůstávají v platnosti. Co se týče samotného videoklipu ke skladbě SebeLoveSong,  tak je zajímavostí, že si v něm interpret zahrál veškeré role pod režisérským okem Michala Skořepy.

„Vzhledem k tématu písně přišel Michal s nápadem, abych v klipu zahrál všechny role. Naštěstí jsem coby písničkář a scenárista zvyklý sedět na několika židlích najednou,“ doplňuje Xindl X.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 363 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.