Pražský koncert DISCLOSURE mění lokalitu na SaSaZu

Disclosure | Zdroj: pořadatel akce

Vystoupení britského DJského dua Disclosure 14. března se přesouvá z důvodu enormního zájmu fanoušků do větších prostor klubu SaSaZu. 

Namísto původně plánovaného klubu Roxy vystoupí duo v holešovickém SaSaZu. Datum koncertu zůstává stejné, tedy 14. března, a již zakoupené vstupenky jsou bez nutnosti jakékoliv aktivity platné i v nové lokalitě. Toto dnes potvrdil pořadatel akce Fource Entertainment.

Pro další zájemce jsou vstupenky již k dispozici v síti Ticketpro. Kromě klasického stání jsou v nabídce místa na balkonech. Pro fanoušky, kteří již vstupenky zakoupené mají, je v případě zájmu o místo na balkoně možnost doplatit rozdíl mezi těmito cenami u společnosti Ticketpro a lístky vyměnit. Dle vyjádření jednoho z pořadatelů Fource Entertainment je dost pravděpodobné, že lístky budou mizet rychle, jako tomu bylo při prodeji první akce, proto doporučuje zájemcům nakupovat co nejdřív.

Po samotném koncertě Disclosure je plánovaná i oficiální afterparty od dvaadvacáté hodiny v prostorách klubu Roxy v Dlouhé ulici na Praze 1. Držitelé platných vstupenek z koncertu mají vstup zdarma. Přesný program vystupujících DJs na afterparty bude ještě potvrzen.

Lístky na akci konanou 14. března ve 21 hodin v klubu SaSaZu lze zakoupit v síti Ticketpro. Základní vstupenka ke stání vyjde na 675 korun a poplatky, místa na balkon na 890 korun a poplatky.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.