Wainwright a Wainwrightová v Praze, společně!

Rufus Wainwright | Zdroj: facebook.com

Potvrzeno, březnový koncert Rufuse Wainwrighta v Praze bude rodinná záležitost. Všestranně nadaného kanadsko-amerického zpěváka a skladatele doprovodí jeho nevlastní sestra Lucy Wainwright Roche.

Ve Wainwrightovic klanu je hudební nadání zřejmě běžnou součástí genetického vybavení. Kromě toho, že oba rodiče excentrického Rufuse jsou slavnými muzikanty a úspěšnou hudební kariéru má za sebou i jeho sestra Martha, talent do vínku dostala i jeho nevlastní sestra Lucy Wainwright Roche. Byť se sympatická písničkářka s formátem staršího bratra zatím nemůže měřit, její křehký indie folkový hlas bude příjemným zpestřením večera. Společné vystoupení pro Lucy a Rufuse nebude zdaleka premiérou, na jedněch koncertních prknech se spolu objevili v minulosti již mnohokrát a platí za sehranou dvojku. Lucy Wainwright na podzim minulého roku vydala novou, v pořadí druhou, studiovou desku s názvem There’s a Last Time for Everything a Rufusovi pro změnu co nevidět vyjde best of kompilace Vibrate, společné sourozenecké tour je tedy nyní více než nasnadě.

Koncert Rufuse Wainwrighta za doprovodu Lucy Wainwright Roche proběhne 25. března 2014 v pražském Divadle Hybernia. Vstupenky jsou k mání v předprodeji za cenu 690 korun a jdou rychle na odbyt. Nákup proto neodkládejte, brzy by se na vás nemuselo dostat.


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.