Předskokan Foo Fighters oznámen! Budou to Red Fang

Red Fang | Zdroj: coalheadwear.com

Jen pár týdnů zbývá do pražského koncertu jedné z největších kapel moderního rocku a je tak pravý čas na to, aby se veřejnost dozvěděla, kdo bude proslulým Foo Fighters předskakovat. A nakonec se výběr opravdu povedl – těšit se můžeme na stoner metalisty Red Fang.

Američtí Red Fang fungují na hudební scéně už dobrých 12 let, za tu dobu přitom stihli vydat již čtyři studiová alba, z nichž to poslední, Only Ghosts, spatřilo světlo světa loni na podzim. A právě to nám přijede kapela představit.

U představování novinek ale nezůstanou pouze Red Fang. Foo Fighters nedávno zveřejnili videoklip ke zbrusu nové skladbě Run a vypadá to, že nás brzy čeká nové album a s ním tedy i úprava koncertních setlistů, které by skupina mohla obohatit o dosud neslyšené novinky.

Foo Fighters spolu s Red Fang vystoupí v pražské O2 areně už 29. června.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.