Royal Blood zveřejnili nový klip I Only Lie When I Love You

Royal Blood | Zdroj: NME

Rockové duo Royal Blood si nedá pokoj a týden před vydáním nového alba zveřejňuje další dosud neslyšený kousek, a to i s lehce hypnotizujícím videoklipem.

Ten má název I Only Lie When I Love You a ačkoli trvá necelé tři minuty, skladba se opět povedla. Ikonická kombinace basy a bicích u Royal Blood znovu zaujme už od prvních sekund a pokračuje tak v tempu, které nastavilo debutové album Royal Blood z roku 2014.

Neméně vychytaný je pak i klip, který skladbu doprovází. S aranží má sice od prvního nového videa ke skladbě Lights Out daleko, ani pozoruhodně postavené záběry na kapelu, které působí poněkud hypnoticky, ale nejsou něco, na co bychom si stěžovali.

Čtěte také: Royal Blood oznámili vydání nového alba! Doprovází ho singl Lights Out

I Only Lie When I Love You, společně s již známými Lights Out a Hook, Line & Sinker, vyjde na albu How Did We Get So Dark?, které do obchodů a na streamovací platformy dorazí již 16. června.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.