Punk-rocková naděje BOY představuje první oficiální videoklip

BOY | zdroj: facebook.com

Brněnský punk-rockový objev BOY podpořil debutovou desku Darkest Vision videem k singlu Never Break Us Down, vůbec prvním oficiálním klipem v historii kapely.

Vycházející punk-rocková hvězda BOY nepřehlédnutelně stoupá po žebříčku tuzemské scény. Není to vůbec tak dlouho, co oslavila teprve první rok existence a už má za sebou vydání debutové desky Darkest Vision, ke které nyní přibyl první oficiální videoklip k songu Never Break Us Down. Kluci ho natočili v souladu s kapelním konceptem, který by se dal v kostce označit stay punk, have fun. Sledujte!

Podle všeho o brněnských BOY ještě hodně uslyšíme. Nechybí jim cit pro punk-rockovou melodičnost, výrazná image ani humor, což je základ receptu, se kterým mají potenciál udělat ještě nějakou tu díru do světa. O něco takového se vlastně shodou okolností právě snaží, účastí v soutěži o možnost zahrát si v kanadském Québecu. Chcete-li BOY v rámci ní podpořit, mrkněte na oficiální webové stránky kapely, nebo navštivte jejich profil na bandzone.cz.

Vybaveni kritikou i fanoušky vřele přijatou deskou, a nově také vizuálně poutavým klipem, se BOY mohou soustředit na živé hraní, o které jim ostatně, jak sami prohlašují, jde především. Nejbližší příležitost, kde je můžete odchytit, bude už 10. května na kladenském festivalu Da Fest, který budou od 23 hodin večer uzavírat. Pražákům se za dva týdny na to, dne 25. května, nabídnou zadarmiko v klubu Buben, kde vystoupí společně s punk’n’rollovými Sour Bitch.


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.