Metalfest Open Air zve na Alice Coopera a další

Alice Cooper | Zdroj: facebook.com

Amfiteátr Lochotín a jeho okolí prořízne i letos ta nejtvrdší muzika. Již šestým rokem se zde koná Metalfest Open Air. Největším tahákem bude letos živoucí legenda Alice Cooper.

Již tradičním svátkem příznivců tvrdé muziky se stal Metalfest Open Air. I letos uvítá návštěvníky v plzeňském amfiteátru na přelomu května a června. Od 30. 5. do 1.6. vystoupí na této akci největší ikony metalové světové i domácí scény. Po loňské hvězdě Kingu Diamondovi přichází pořadatelé s další legendou. Tentokrát vystoupí na Metalfestu samotný Alice Cooper – zpěvák, který stojí za hity jako Poison, School’s Out nebo No More Mr. Nice Guy.

Mezi dalšími vystoupí například Powerwolf, Doro, Sepultura, Rage, The 69 Eyes, Tiamat, Brainstorm a v neposlední řadě Mayhem. Tuzemskými reprezentanty budou Dymytry, Dark Gamballe, Titanic, Kryptor a Absolut Deafers. Setkání s hvězdami festivalu a autogramiádu zajistí opět Meet & Greet Stage.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.