Půvabná Lily Allen má nový singl a chystá album

Lily Allen | Zdroj: facebook.com

Na začátku letošního roku porodila britská zpěvačka Lily Allen druhého potomka. Rok na to plánuje vydat svou třetí studiovou desku. Připomíná to novou skladbou.

Není mnoho zpěvaček, které se na svět usmívají tak často jako právě Lily Allen. Singl Smile z debutového alba Alright, Still mluví za vše. To vyšlo v roce 2006 a britské zpěvačce tak otevřelo cestu do světa slávy. Tři roky na to vydala desku It’s Not Me, It’s You a tím zaujala jak dramaturgy světových mainstreamových rádií, tak i hudební kritiku. Lilyina tvorba disponuje otevřenými texty, jízlivostí a hlavně vtipem. Svěžím popem, který zpěvačka nabízí, si vysloužila nominace na ceny Grammy či Brit Awards.

Nyní chystá album třetí, které by mělo vyjít na začátku příštího roku. Už nyní ho však propaguje první singl Hard Out Here, kde si v písni (a zejména ve videoklipu) dělá legraci ze svých kolegyň a kolegů, kteří získávají popularitu tím nejlacinějším způsobem.

Mimoto také přezpívala píseň Somewhere Only We Know od rockové bandy Keane, kterou se podílí na letošní vánoční kampaňi obchodu John Lewis.

 

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.