Robbie Williams chce, aby ho lidé milovali. Novým singlem láká na další album plné rarit

Robbie Williams | Zdroj: thetitmag.com

Fanoušci Robbieho Williamse se mají opět nač těšit. Už 14. února 2019 vyjde třetí sbírka rarit a demonahrávek, kterou Robbie již tradičně nazývá Under The Radar. Na novou desku nyní láká i prvním singlem s videoklipem ke skladbě I Just Want People To Like Me.

Den svatého Valentýna si milí fandové Robbieho Williamse zapiště za uši. Vyjde totiž další sbírka raritek Under The Radar, a to už Volume 3. Desku si už nyní můžete předobjednat i v super deluxe verzi, která bude obsahovat podepsanou kartičku, booklet s texty, samolepku, skladby ke stažení v digitálním formátu nebo magnet na ledničku.

Čtěte také: Robbie Williams v Praze: Že by adept na koncert roku 2017?

Na album nyní britský miláček láká i prvním „retro znějícím“ singlem I Just Want People To Like Me.

Tracklist: The Impossible, Gold, Dirty Rotten, Good People, Indestructible, Indestructible (Project Money Remix), No F**ks, Underkill, Bye Bye, Reality Killed The Video Star, I Just Want People To Like Me, Hunting For You (Acoustic), Into The Silence (Ambient), The National Anthem Of Robbie
Bonus: Home Again, Gold (Alternative Version)


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.