Rock Am Ring: Sledujte přímý přenos koncertů Alter Bridge, System of a Down a dalších

System of a Down | Zdroj: LPL.com

Ačkoli musel být první den festivalu přerušen, hned další den se po vyloučení teroristické hrozby naplno pokračovalo. Teď tu máme neděli a s ní i poslední vystoupení kapel na Rock Am Ring, mezi kterými budou mimo jiné i legendární System of a Down. A vy jejich koncert můžete vidět v přímém přenosu!

Rock Am Ring opět spouští živé vysílání a na jeho oficiálních stránkách už nyní můžete živě sledovat koncerty rockových kapel z celého světa. Během dnešního dne jsou na programu ještě hard-rockoví Airbourne, dále ovládnou stage Alter Bridge, kteří za pár dní vystoupí i v České republice a vrcholem večera bude světoznámá formace System of a Down, jež se u nás zastaví už 12. června.

Přímý přenos naleznete na odkazu zde. Po skončení festivalu by se záznam z koncertů měl objevit i na YouTube.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.