5 + 1 nejšílenějších parodií na Chop Suey! od System of a Down

System of a Down | Zdroj: Rolling Stone

Chop Suey!, asi nejznámější skladba od americké kapely System of a Down, se díky své slávě stala inspirací pro řadu povedených coverů. Nezůstalo ale jenom u nich a vznikla řada záměrných i nezáměrných parodií. My si představíme 5 těch nejvtipnějších a nejšílenějších.

5. Puberťáci zahánějí nudu

Na tomto videu je krásná jeho prvoplánovost a upřímná opravdovost. Ruku na srdce, kdo z nás takhle na Systemy nepaří, když se nikdo nedívá?

4. Karaoke

Tenhle pár to na Chop Suey! taky rozjel tak, jako by se nikdo nedíval. Zajímavé je na tomto videu však i to, že do začátku zpěvu nelze přesně určit, jestli se díváme na dva muže nebo na muže a ženu.

3. Kozí verze

Zvládnout zpěv Serje Tankiana, to zkrátka není jen tak. Téhle koze se to ale celkem povedlo.

2. Když se přidají i kamarádi

Zvířecí kamarádi výše zmíněné kozí zpěvačky asi nechtěli zůstat pozadu, a tak vznikla ještě šílenější chlupatá verze. O něco zábavnější než návštěva zoologické zahrady, no ne?

1. Skutečný bizár

A k tomuto asi ani není třeba nic dodávat…

Bonus

Protože jste to všechno ve zdraví přežili, přichází za odměnu bonus v podání tohoto borce z kanálu Ten Second Songs. Ten vždycky zlepší náladu. A ještě více ji určitě zlepší poslechnutí si téhle skladby naživo přímo od System of a Down, a to v pražské O2 areně, kde už za týden vystoupí.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.