Rock for People hlásí Lucii!

Lucie | Zdroj: facebook.com

Zveřejňování programu festivalu Rock for People jde zatím opravdu pomalu. Dnes ale přišla zpráva, která potěší nejen fanoušky české muziky. K jubilejním dvacetinám přijede festivalu do Hradce Králové popřát i nedávno znovuzrozená kapela Lucie.

Kdo se doteď rozmýšlel, zda se má zúčastnit královéhradeckého festivalu Rock for People, ten by měl dávat pozor. Mezi českými headlinery vystoupí totiž legendární kapela Lucie. Přesně 5. července, tedy poslední den festivalu, se uskuteční jedinečné open air vystoupení. Tím skupina završí nejen celou akci, ale i svůj comeback.

,,Jsme rádi, že oslava na závěr našeho turné proběhne právě na Rock for People – festivalu, který za dvacet let své existence přivezl bezpočet zahraničních hvězd a díky tomu otevřel publiku, ale i českým hudebníkům dveře do hudebního světa,“ vzkazuje fanouškům Michal Dvořák. Lucie, jejímiž členy jsou P.B.CH., David Koller, Robert Kodym a Michal Dvořák, musela díky zájmu fanoušků přidávat stále další koncerty svého comeback turné – 10., 11. a 12. června zahraje v pražské O2 aréně. Vstupenky na jeden den festivalu Rock for People stojí 690 korun. Na celou akci jsou momentálně k dostání za 1390 korun.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.