Dnes vystoupí v Praze Anna Calvi, před ní zahraje Kittchen

Anna Calvi | Zdroj: facebook.com

Lucerna Music Bar již dnes přivítá britskou zpěvačku Annu Calvi, která zde představí své nové album. Support si vezme na starost industriální písničkář Kittchen.

Své první album vydala Anna Calvi v roce 2011, díky němuž byla nominována Mercury Music Prize. Čeští fanoušci ji mohli prvně vidět a hlavně slyšet na královéhradeckém festivalu Rock for People v roce 2012. Dnes večer se sem tato impresionistická umělkyně vrací se svým druhým albem One Breath.

Anniným supportem bude maskovaný tuzemský industriální písničkář Kittchen, který dříve působil jako frontman ve skupině Obří broskev. Před časem byl se svým loňským albem Radio nominován na hudební ceny Appollo a Vinyla. Letos byla tato deska dokonce nominována na žánrovou cenu Anděl v kategorii alternativní scéna.

Oba dva umělce můžete slyšet naživo dnes v Lucerna Music Baru od 20 hodin.V sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream jsou vstupenky stále k dostání, a to za cenu 390 korun + poplatky. Na místě je cena 490 korun.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.