Rock for People přiveze poprvé do Česka Three Days Grace

Three days grace | zdroj: facebook.com

Hudební festival Rock for People, který má letos speciálně dvě části, poctí svou návštěvou rockeři z Kanady. 5. června se v Hradci Králové českým fanouškům představí Three Days Grace.

Postupné představování potvrzených účinkujících festivalu opět pokročilo. Je známa další hvězda, a to přímo obrovského formátu – Three Days Grace, kanadská čtveřice pohybující se ve vodách rocku a blízkých žánrů, směřujících k alternativnímu metalu či post-grunge.

Pod tímto názvem fungující kapela hraje už 18 let a za tu dobu si získala spousty fanoušků. Pro představu její facebooková část čítá téměř 8,5 milionů členů a videa na síti Youtube mají běžně desítky milionů shlédnutí!

Festival Rock for People tak pomalu a jistě začíná ukazovat, jaký bude mít letos mezi 4. a 6. červnem na letištním prostoru u Hradce Králové žánrový charakter. Pro ty, kdo už mají jasno, byly nyní otevřeny rezervace a možnosti k zakoupení kempovacích a parkovacích prostor.

Dalšími potvrzenými kapelami hradecké části jsou například Limp Bizkit, Faith No More a další.

Letošní druhou částí je pak v obvyklém termínu, ale na zcela jiném místě konaná plzeňská část. Plzeň jako letošní evropské hlavní město kultury poskytne ve dnech 3. až 5. července zázemí Rock for People Europe!


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.