Rybičky 48 přivezli ze Spojených států nový klip

Rybičky 48 | Zdroj: facebook.com

Rybičky 48 se chystají na svou koncerty nabitou festivalovou sezónu a vyrazí na ni se zbrusu novým hitem. Ten si kapela přivezla i s klipem ze Spojených států.

Skupina Rybičky 48 se vrací z půlroční koncertní přestávky ve velkém. Během své pauzy totiž vyrazila do Spojených států, kde nasbírala nejen zážitky z cest, ale taky záběry pro nový klip ke skladbě Američan z Poličan. „Podle klipu a cesty do USA jsme připravili koncertní vizuál pro letošní show. V klipu najdete i první lekci čenglištiny a odpověď na otázku, proč nebudeme nikdy zpívat anglicky a zůstaneme i nadále u naší milované češtiny,“ popisuje novinku zpěvák Kuba Ryba.

Rybičky 48 natáčeli nový klip ve třech státech USA. Kromě Nevady a Arizony byla jedním z těchto států i Kalifornie, odkud pochází většina kapel, které členové Rybiček poslouchají, tedy Blink-182, Green Day, Guns’n’Roses a spousta dalších. V klipu se tak objevují záběry z míst jako Los Angeles, Hollywood, Santa Monica nebo Las Vegas. Záběrů z návštěvy mají prý tolik, že by to vystačilo na celovečerní film.

Byli jsme v legendárních klubech Whisky Go Go, Rainbow nebo Roxy, kde se psaly dějiny rock´n´rollu. Na místech, kde měly první koncerty Metallica, G’n’R, Kiss, Red Hoti, Aerosmith nebo v klubu, nad kterým bydlel Lemmy z Motörhead. Chtěli jsme nasát místní atmosféru.“ uvedl Ryba.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz