Scooter přiletí do Varů soukromým tryskáčem

Scooter | Zdroj: PResscode

Světově známá německá skupina, která si už pěknou řádku let říká Scooter, přiletí na karlovarský koncert vlastním proudovým letadlem. A sestava má také jedno speciální přání na pořadatele.

Scooter si kromě pohodlí potrpí také na bezpečí, a proto je střeží profesionální ochranka. Přes hory svalů se není možné ke kapele přiblížit. Svědčí o tom i fakt, že když H. P. Baxxter navštívil před dvěma lety párty v Karlových Varech, nepustil k sobě vůbec nikoho.

Chystáme pro vás soutěž o 6 vstupenek !

A také ono speciální přání se točí kolem párty. Skupina chce totiž poznat nejoblíbenější kluby, kde se místní baví a tančí. Uvidíme, jakou budou mít Scooteři náladu o Vánocích. Třeba si s některým z fanoušků udělají v klubu selfíčko.

Koncert německé sestavy se uskuteční 16. prosince v KV Areně v Karlových Varech. Start je naplánován již na 19 hodinu a vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketportal.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...