Sebastian zanedlouho vydá očekávaný debut Hvězdy

Sebastian | Foto: facebook.com

Zpěvák Sebastian oznámil termín vydání očekávaného alba Hvězdy. Deska se v obchodech objeví již 17. března a hudebník ji následně podpoří sérií koncertů Hvězdy Tour 2017.

Sebastianova hudební kariéra začala už v dubnu 2014, kdy liberečtí Atmo Music vydali album s názvem Andělé x Démoni, jenž obsahovalo singl Polety. Skladba sklidila nevídaný úspěch, rychle sbírala miliony zhlédnutí na YouTube, hrála ji rádia a Sebastianovi, který v ní hostuje, přinesla zaslouženou popularitu.

Talentovaný hudebník se tak chytil příležitosti a o rok později už ovládl nejen český internet s vlastní písní Toulavá, jež se stala nejstreamovanější českou nahrávkou roku 2015. Momentálně má na serveru YouTube dvacet milionů přehrání a zpěvákovi vynesla Slavíka, ceny rádia Evropa 2 i televize Óčko nebo nominaci na hudebního Anděla v kategorii Objev roku.

Poté následovaly další úspěšné singly, a to Záchranný bod, Až na to přijde nebo Hvězdy. S vydáním desky však zpěvák zbytečně nespěchal.

„Mám rád věci pod kontrolou a nechci odevzdat něco, s čím nebudu stroprocentně spokojený,“ nechal se Sebastian slyšet loni v létě a dál debutové album cizeloval.

Čtěte také: Sebastian vyrazí na Hvězdy Tour 2017

Pracoval na něm s producentem ODD ze spřátelených Atmo Music i jeho kumpánem Beefem, který je spoluautorem několika písní. Nyní je deska hotová a termín vydání konečně zveřejněný.

„Byla to dlouhá cesta. Prožil jsem na ni spoustu věcí a teď jsem na konci téhle etapy. Je na čase se o písničky podělit s fanoušky,“ říká jedna z nejvýraznějších tváří nové generace českých hudebníků.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.