Shinedown pracují na nové hudbě a pomáhají pracovníkům zasaženým koronavirem

Shinedown | Zdroj: facebook.com

Zpěvák Brent Smith nedávno prozradil, že Shinedown začínají pracovat na novém albu. Písní mají už několik. Novinka by tak mohla vyjít poměrně brzy.

Začátkem února Brent Smith ze Shinedown v jednom z rozhovorů prozradil, že s kapelou pracují na nové muzice. Na potencionální album mají už devět nových kousků. Poslední deska ATENTION ATENTION vyšla v roce 2018, a tak je na novou řadovku nepochybně ten správný čas. Podle slov Brenta na nové hudbě pracují s basistou Ericem už přes dva měsíce.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Kdo stojí za streamovacím gigantem Spotify a proč je často kritizováno?

Zatím poslední novinkou Shinedown je píseň Atlas Falls vydaná v říjnu 2020. Ta měla být součástí alba Amarylis (2012). Peníze z prodeje singlu putovaly na podporu nejzasaženějších pracovníků koronavirem skrz neziskovou organizace Direct Relief.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 363 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.