Simple Plan bojují s novým singlem proti perfekcionismu

Simple Plan | Zdroj: facebook.com

Simple Plan zveřejnili nový velice emocionální videoklip k písni Perfectly Perfect. Kapela s ním bojuje proti perfekcionismu a snaží se lidem ukázat, že právě jejich nedostatky je dělají unikátními a zajímavými.

Kanadští pop-punkeři Simple Plan vypustili do světa další singl ze své zatím poslední desky Taking One For The Team. Jedná se o píseň Perfectly Perfect, která v sobě nese velice důležité a emocionální sdělení.

„Perfectly Perfect je o tom někoho milovat a vidět krásu i ve věcech, které ta osoba na sobě nesnáší. Lidé mají často tendenci soustředit se pouze na své vady. Když vidíme nějakou svojí fotku, obvykle poukazujeme na ty věci, které se nám nelíbí. Přitom si jich většinou nikdo ani nevšimne, především pokud nás dotyčná osoba miluje. Všechny ty “vady” nás ve výsledku dělají jedinečnými a zajímavými. Většina z nás v kapele je ženatých nebo v dlouhodobém vztahu, což tuto píseň určitě inspirovalo. Mně osobně tenhle song hodně připomíná moji ženu. Vím, že by na sobě spoustu věcí chtěla změnit, ale ty věci ji dělají tím, kdo je a takovou ji já miluji,“ okomentoval myšlenku písně zpěvák Pierre Bouvier.

Ruku v ruce se samotným songem jde i nový videoklip, v němž páry říkají, co na tom druhém milují a co naopak nesnášejí na sobě samých. Simple Plan všem jasně říkají, aby se měli rádi takoví, jací jsou a nesnažili se na sobě pořád něco měnit. Za to jim rozhodně tleskáme.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...