Sázavafest zveřejňuje první potvrzené účinkující

Čechomor | Foto: cechomor.cz

Multižánrový festival, který pravidelně nabízí to nejlepší z domácí scény, představuje první potvrzené interprety. Těšit se můžeme na Čechomor či na Mira Žbirku.

17. ročník Sázavafestu se uskuteční 3. – 5. srpna 2017 v zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou. Velmi příjemné a milé prostředí doplní multikulturní a multižánrový program.

Pravidelně se Sázavafestu účastní i vybrané zahraniční hvězdy, naposledy přijeli Skye & Ross from Morcheeba a Graham Candy. Která jména si pro návštěvníky pořadatelé chystají na příští rok zatím nevíme, jisté ale je, že co se týče české hudební scény, bude program nabitý.

Fanoušky jistě potěší kapely Čechomor, Mig 21, Rybičky 48, Slza či Jelen. Zazpívají také Lenny, Aneta Langerová, Sebastian a Miro Žbirka. Další jména se jistě brzy dozvíme, už teď si ale můžete zakoupit nejlevnější permanentky za 790 Kč v síti TicketSpot.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.