Simple Plan vypouští do světa další desku!

Simple Plan | zdroj: Facebook.com

Kanadská pop-punková skupina Simple Plan dnes vydává fanoušky dlouho očekávanou novou desku nesoucí název “Taking One For The Team”, která začala ihned dosahovat předních příček světových hudebních žebříčků – v jejich rodné Kanadě, ale i v České republice se umístila na prvním místě v prodejnosti na iTunes. 

Již pět let uběhlo od doby, kdy montrealští Simple Plan naposled vydali nové album. Dnes 19. února však přichází s novou deskou, ze které již fanoušci měli možnost slyšet například skladbu Opinion Overload, která byla vydána spolu s videoklipem už 4. února. Album Taking One For The Team se nemíjí stylem, který je pro Simple Plan vlastní – objevuje se zde jak pop-punk, který na desce jednoznačně dominuje, tak i několik balad, se kterými tahle partička nikdy nezklame – tak tomu je například u písně Perfectly Perfect. Na desce zazní i klasický pop – kupříkladu v písni I Don’t Wanna Go To Bed, kterou kapela nazpívala s rapperem Nellym. Celkově album obsahuje 14 písní a dostupné je jak ke stažení například na iTunes, Amazonu či na Google Play, poslechnout si ji však můžete i na Spotify nebo zakoupit v kamenných obchodech.

Připomínáme, že Simple Plan také znovu vystoupí v České republice v rámci svého turné – 5. března tak na pop-punkovou vlnu naladí Malou sportovní halu, lístky jsou k dispozici v síti TicketPro.


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)