Takto zní Bowieho Cat People v podání Marilyna Mansona

Marilny Manson | Zdroj: facebook.com

Marilyn Manson nazpíval slavný song od Davida Bowieho na očekávanou desku Shootera Jenningse, svůj počin dvojice rovnou přidala na SoundCloud a vy už dnes můžete slyšet, jak zní!

Jenningsova deska by měla nést název Countach (for Giorgio) a měla by být věnována nedávno zesnulému Bowiemu. Spolu s ním pak chce Jennings deskou poctít i Giorgia Morodera, jenž měl na svědomí produkci skladby Cat People, která byla následně použita i do stejnojmenného filmu a v roce 1983 se objevila na jedné z Bowieho nejslavnějších desek, Let’s Dance.

V rozhovoru s časopisem Rolling Stone popsal Jennings i samotný vznik coveru. Mansona prý o zpěv požádal na své párty a ten se slovy, že si právě tuto hitovku od Bowieho dává vždy na rozezpívání před koncertem, nabídku přijal. O pár dní později se oba sešli u Mansona doma a kolem třetí hodiny ranní tak Cat People v novém kabátu vzniklo, přičemž poslechnout si ho můžete hned pod tímto textem.

https://soundcloud.com/black-country-rock/09-cat-people-featuring-marilyn-manson-03-mstr-052615


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.