Skandál, neřesti a varieté: Sam Smith a Kim Petras, jak je neznáte

Sam Smith | Zdroj: facebook.com

Sama Smitha zná každý jako interpreta procítěných balad a písní zlomeného srdce. V novém kousku ale zabrušuje do vod sexuálních touh a neřestí. Viděli jste už jejich spektakulární klip k písni Unholy?

Po několika neúspěšných letech se umělec Sam Smith vrací s novou deskou. Její jméno ponese název Gloria a už nám byl naservírován její hlavní singl i s bombastickým videoklipem. Temné a skandální nálady písně se okamžitě chytil celý TikTok a rozšířil ho internetem rychleji než požár.

TIP REDAKCE: Harry Styles je na albu Harry’s House osobitý a upřímný

Nyní Sam Smith s Kim Petras vypustili i klip plný striptérek a burlesky za společnosti světoznámých drag umělkyní Gottmik a Violet Chachki. Sam Smith se nechali slyšet, že píseň je o sebeosvobození ze spárů cizích tajemství a tuto zprávu klip jistě předává. Podívejte se, o čem se již dva týdny denně mluví!


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.