Skupina Nebe vydává novou píseň plnou léta a tance

Nebe | Zdroj: skupinanebe.cz

Havířovská kapela Nebe přichází s novým letním singlem s názvem Robinson, kterým hodlá své fanoušky pořádně roztancovat.

Na nové písni skupina spolupracovala v Londýně s DJským duem SONDR, které se mimo jiné nedávno představilo i jako předkapela Enriqua Iglesiase. „Jsou to nadějní DJ’s a hudbu vnímají trošku jinak než my. Snažili jsme se z toho vytěžit co nejvíc a udělat věci jinak, což se projevuje celkovým zvukem, ale třeba i tím, že poprvé zpívám sloky já,“ říká kytarista Štěpán Petrů.

Foto: Nebe – Future Technology tour, 6.10.2017, Kravaře

K singlu vydala kapela také videoklip. Ten je velice výrazný a plný pastelových barev, které skvěle dokreslují atmosféru písně. „Většina lidí z toho asi vycítí párty, léto a pláže, ale pro mě je Robinson jakýmsi zrcadlem dnešní doby. Hrdina naší písně se bojí, že se v něm dříve nebo později probudí Robinson a ta židle u kompu se pro něj stane pomyslným ostrovem,“ popisuje zpěvák Petr Harazin.

Nebe se momentálně připravuje na letní sezónu, při které navštíví například Vysočina Fest, Morava Music Fest, Kryštof kempy a spousty dalších. Zároveň má v plánu i 5 speciálních koncertů v „mobilním planetáriu“.


Napište komentář

O Andrea Kuttelwascherová 32 Článků
Jsem osmnáctiletá introvertní extrovertka, které v žilách koluje kofein a hudba. Mluvím plynným sarkasmem a pokud mě někde nenajdete se sluchátky v uších, nejspíš se právě potím na tanečním parketě. Pokud jde o hudbu, mezi mé oblíbené kapely patří: Bring Me The Horizon, Parkway Drive, Architects, Asking Alexandria, Linkin Park nebo třeba Green Day.