Smrtislav vypouští nové EP

Smrtislav | Zdroj: facebook.com

Komu se nelení tomu se zelení. Tímto heslem se asi v posledních dnech řídí Smrtislav, který po singlové náloži a videoklipu nyní pustil do éteru své debutové EP.

Pavel Litvaj je známý z české hudební scény hned z několika hudebních projektů. Tím neznámějším jsou nejspíš Sunshine. Od těch ale nyní upustil a začal se věnovat své nové tvorbě, která aktuálně sklízí úspěchy na všech frontách. Takový je jeho nový Smrtislav.

Ten nyní vydal své debutové EP, které nese stejné jméno jako jméno kapely – Smrtislav. To si můžete zdarma stáhnout na oficiálních stránkách. Kapela má v plánu na podzim vydat i své první oficiální plnohodnotné album, jenž vyjde u vydavatelství X Production.

Tato formace nyní koncertuje po České republice, a tak mají všichni nedočkaví posluchači jedinečnou možnost slyšet naživo písně z připravovaného alba. Další koncert mají třeba 10. dubna v Kladně.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 350 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.