SUM-41 natočí nový klip s pomocí fanoušků

Sum-41 | Zdroj: altpress.com

Sum-41 plánují vydáníí nového videoklipu. Netradiční však je, že na natáčení se mají podílet především fanoušci.

Kanadští SUM-41 právě dokončili své evropské turné, ale to rozhodně neznamená, že by si kapela dávala „voraz“. Právě dnes totiž odstartovalo turné v severní Americe. Krom koncertů si ale kapela stihla naplánovat i natáčení nového klipu, v němž hlavní roli mají hrát její fanoušci.

Čtěte také: SUM 41 se s novou deskou vrací zpět na vrchol

Na instagramu kapely frontman Deryck Whibley svolává všechny tzv. „skumfuks“, aby se ke kapele v neděli 9. dubna připojili na natáčení nového videoklipu, které proběhne v Battery Barlow-Saxton / Angels Gate Bunkers. O jakou píseň z nového alba 13 Voices se bude jednat kapela zatím nezveřejnila, jasné je jen, že natáčení bude probíhat neformálně formou velké párty, kterou si mají užít jak kapela, tak fanoušci.

„Žádné oficiální zacházení. Chceme, aby tohle video bylo jenom o vás. Chceme být obklopeni váma, zatímco vy budete pařit jako šílení. Vemte si skateboardy, šílené propriety, kostýmy, cokoliv chcete. LET’S PARTY!“ napsal ve zprávě Deryck a dodává, že vše je samozřejmě úplně zdarma.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...