Sziget 2017 zahajuje předprodej vstupenek

Sziget 2016 | Foto: Rockstar Photographers

Festival je největší akcí ve střední Evropě, který probíhá v maďarské metropoli Budapešti. Letos ho navštívilo téměř půl milionu lidí!

Sziget Festival je již dvacet čtyři let jednou z nejlepších a největších akcí v Evropě. V té střední nemá obdoby. Letos vystoupily na festivalu hvězdy jako Rihanna, Muse, Sia či The Chemical Brothers.

Už tuto neděli, tedy 25. září (od 17 hod), zahajují pořadatelé předprodej vstupenek. Prvních 25 hodin obdrží nakupující nejen vstupenky (permanentky), ale také spoustu dárků.

Konkrétně jde o stylové tričko z limitované edice Szitizen Prime, placku, nášivku, nálepky a samolepky, ponožky Szitizen Prime a speciálním bonusem je pak zařazení do losování o Prime VIP balíčky, jež obsahují například večeři v backstage festivalu, shlédnutí vybraného koncertu z nejvyššího místa na Szigetu nebo prohlídku hlavního pódia a jeho zákulisí.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...