The Dead Weather zveřejnili nový videoklip

The Dead Weather | Zdroj: thedeadweather.com

Nashvillská alternative-rocková superskupina The Dead Weather po několika dnech teasování konečně vydala nový videoklip k písni Impossible Winner.

Jedná se o v pořadí druhý videoklip z jejich třetí a zatím poslední desky s názvem Dodge and Burn, jež vyšla koncem loňského září. Samotnému zveřejnění pak předcházela série krátkých teaserů, v nichž skupina, do jejíž sestavy patří i Jack WhiteThe White Stripes a Alison MosshartThe Kills, postupně odhalovala náplň nově vydaného klipu.

Ta se potom vesměs sestává ze záběrů na uvězněné členy skupiny, přičemž stejně jako v předchozích klipech od The Dead Weather ve videu nalezneme spoustu zvláštností, ať už se jedná o baskytaristu Jacka Lawrence se šesti prsty či šílené dozorce, jimž chvílemi obličej netvoří nic jiného, než rozevřená ústa.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.