The Offspring mají nový materiál. Uslyšíme jej v srpnu v Česku?

The Offspring | Zdroj: facebook.com

The Offspring dokončili nahrávání nové studiové desky a chtějí se o ni co nejdříve podělit s fanoušky. Zároveň vyráží na spoustu koncertů, mezi nimiž jsou i dvě srpnové zastávky v České republice.

Od punk-rockové kapely, která vznikla již v roce 1984, se čekalo zejména nostalgické představení, kde uslyšíme písně z doposud posledního alba Days Go By a hlavně nejznámější hity jako Why Don´t You Get A Job či The Kids Aren´t Alright. Nyní se ovšem na Instagramu kytaristy Kevina “Noodlese” Wassermana objevila zpráva, že dokončili nahrávání další studiové desky a pracují na tom, aby se dostala co nejdříve k fanouškům.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Znáte vedlejší projekty členů Blink-182?

Dost možná tak budou The Offspring chtít představit některé z čerstvých skladeb na nadcházejících koncertech. Na nové album totiž čekáme už celých sedm let, takže je pravděpodobné, že si po takové době americká kapela konečně na show přichystá nějakou novinku. Zatím se ale neví, jestli studiovka vůbec vyjde tento rok.

The Offspring se po dvou letech vrátí do České republiky na dvě vystoupení, a to 20. srpnaAmfiteátru Loket a 21. srpna na Výstavišti v Brně. Vstupenky na oba koncerty jsou k dostání v síti GoOut.


Napište komentář