The Offspring pracují na novém albu

The Offspring | Zdroj: facebook.com

Není snad nikdo, kdo by neznal The Offspring – punk rockovou legendu s legendární písničkou Why Don’t You Get a Job. Oni sami teď prolomili dlouhé ticho a upozornili na to, že se na novém albu už pracuje.

Singl Coming For You je venku už tři roky, ale o novém albu se ale nemluvilo – až doteď. Sám kytarista The Offspring – Noodles nyní prolomil ticho a oznámil, že nová studiovka se právě dokončuje.

Jsou aktuálně ve studiu a pracují na novém albu. Mají nahraných deset písní, ale ještě se k nim musí dopsat texty. I tak by ale měl na podzim vyjít nový materiál. Ve studiu s nimi spolupracuje producent Bob Rock (Aerosmith, Mötley Crue, Black Veil Brides). Zatím se však neví přesný termín vydání ani název desky. Na pultech obchodů se tedy objeví nejspíš po jejich americké prázdninové šňůře Never-Ending Summer Tour.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 363 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.