The Prodigy přichází s novým songem i videoklipem. Jsou předzvěstí nového alba

The Prodigy | Zdroj: facebook.com

Elektrofajnšmekři The Prodigy se po dlouhé době hlásí s novým materiálem. První skladbu vypustili v pondělí večer. O něco později pak i videoklip k ní.

Dlouho čekali fanoušci na album, které skupina The Prodigy neustále slibovala v rozhovorech a na sociálních sítích. Naposledy v roce 2009 vydala trojice Liam Howlett, Keith Flint a Maxim Reality podařenou placku Invaders Must Die. Pak nějaký čas objížděla koncerty. Kromě turné k albu navštívili The Prodigy Českou republiku také v roce 2012, a to na hradeckém festivalu Rock for People. Od té doby kolovaly zvěsti o přípravách nové studiovky. Proslýchalo se dokonce, že album již bylo před časem kompletně natočeno, ale Liam coby producent s ním nebyl spokojen, a tak se začalo zcela od začátku.

Nyní to ale vypadá, že mravenčí kapela (symbol The Prodigy) má konečně dotočeno. Na přelomu roku totiž oznámila hned několik novinek – datum zveřejnění nové skladby, datum vydání, název, titulku a seznam písní šestého alba. Novinka se má jmenovat The Day Is My Enemy a vyjít má 30. března tohoto roku. Jako důkaz vypustili The Prodigy v pondělí kolem osmé hodiny první skladbu s názvem Nasty. Nedlouho poté pak zveřejnili i videoklip k ní. Bohužel ani jedno nijak nenapovídá, jaká deska bude. To se zřejmě dozvíme až na konci března.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.