Che Sudaka představí v Praze svou novou desku

Che Sudaka | zdroj: musicbar.cz

Barcelonští hudebníci se po roce opět vracejí do Prahy. V Lucerna Music Baru představí nové album Hoy, které vyšlo loni v říjnu.

Řízný mix ska, punku a latinskoamerických rytmů v podání Che Sudaka je vždy sázkou na jistotu, že kamkoliv hudebníci přijedou, tam se strhne pořádná párty. Mnoho fanoušků z našich luhů a hájů může vyprávět. Kapela se v Praze objevila již v několika klubech a také na festivalu Rock for Churchill v roce 2013.

V neděli 25. ledna se jejich show rozjede v pražském Lucerna Music Baru, kde muzikanti představí svou novou desku. Jak sami říkají, vracejí se s ní ke svým kořenům. Deska obsahuje 12 skladeb, které nesou specifický zvuk Che Sudaka. Jejich vlastní styl, který si pojmenovali La Makina Punk, je doprovázen, ostatně jako vždy, sociálně kritickými texty.

Prahu tak čeká temperamentní vystoupení umělců, kteří dříve byli v Barceloně ilegálními imigranty z Argentiny a Kolumbie. Jejich vystoupení bude obsahovat skladby jak z nové desky Hoy, tak léty osvědčené hity z předchozích alb. Che Sudaka mají za sebou více než 1500 vystoupení ve čtyřiceti různých zemích. A co je jejich hlavním lákadlem? Akční show, chytlavé rytmy a neuvěřitelná energie, kterou při svých vystoupení předávají divákům.

Přijďte tak načerpat pozitivní náladu 25. ledna do Lucerna Music Baru. Lístky jsou k sehnání na pokladně klubu za 300 korun. V ostatních předprodejích, jako Ticketpro, Ticketportal a další, jsou vstupenky dražší o poplatek. Na místě bude vstupné stát 350 korun.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.