The Rasmus si s sebou na evropské turné vzali Eddie Stoilow

Eddie Stoilow | Zdroj: BrainZone

Eddie Stoilow vyrazili na společné turné s finskými The Rasmus. Devatenáct zastávek po Evropě zahájili 30. září v Německu, poslední bude 24. října v Praze.

Globálního úspěchu dosáhli The Rasmus v roce 2003 s nejzásadnějším albem Dead Letters, obsahujícím megahity jako In The Shadows a First Day of My Life. Na kontě mají i několik platinových desek a až na pár menších přestávek fungují do dnešních dnů. Letos na podzim vyrazili na další koncerty a asistenci v roli předskokana si odbývají tuzemští Eddie Stoilow. Ti na scéně působí už celých patnáct let a za tuto dobu vydali čtyři řadové desky a začátkem příštího roku je v plánu pátá.

Čtěte také: Legendární System Of A Down příští rok opět zamíří do pražské O2 areny

„Vzhledem k tomu, že zpíváme anglicky, vždycky jsme měli snahu koncertovat a vydávat v zahraničí. Po předskakování kapelám jako Simply Red, Kosheen nebo One Republic máme za sebou i premiéry našich singlů na prestižních amerických a britských hudebních serverech, národní kolo Eurovision Song Contest 2018 nebo skládání nových tracků a nahrávání v Londýně v Tileyard Studios v produkci s dvojicí producentů SONDR. Společné turné s The Rasmus je dalším logickým krokem,“ dodávají Eddie Stoilow.

Pokud tuto dvojici budete chtít vidět naživo i vy, budete mít jedinečnou možnost již 24. října ve Velkém sálu Lucerny. Vstupenky jsou k mání v sítích Ticketportal a GoOut.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 362 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.