Thirty Seconds to Mars se po letech vrátí do Prahy a rovnou s novou deskou

Thirty Seconds to Mars | facebook.com/thirtysecondstomars

Thirty Seconds to Mars ohlásili monstrózní turné a nezapomněli v něm ani na české fanoušky. Už v květnu příštího roku tato slavná kapela rozezní pražskou halu FORTUNA na výstavišti v Holešovicích.

Thirty Seconds to Mars vydali v průběhu letošního září nové album, které nese jméno It’s The End Of The World But It`s Beautiful Day. Je to následovník alba AMERICA z roku 2018. Neuběhla zas tak dlouhá doba a kapela v čele s Jaredem Letem ohlásila světové turné, napříč celým světem a vystoupí 15. května i v Praze v holešovické hale FORTUNA. Zpěvák si při té příležitosti splnil svůj sen a vylezl na budovu Empire State Building.

Čtěte také: Rock for People 2024 má jisté další headlinery

Duo bratrů Shanonna a Jareda představí své nejnovější kousky, muzikanti ale neopomenou ani své staré dobré hity, s nimiž před let prorazili. Vstupenky jdou do prodeje v pátek 17. listopadu v síti Ticketportal. Jen v Evropě Thirty Seconds to Mars odehrají 28 koncertů.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 355 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.