Tinie Tempah vydává další singl. Album vyjde v listopadu

Tinie Tempah | Zdroj: facebook.com

Britská hiphopová jednička Tinie Tempah má nový singl. Ten má název Children of the Sun a je předznamenáním albové novinky Demonstration, která vyjde začátkem listopadu.

Tinie Tempah je v současnosti nejžádanějším hudebníkem svého žánru a jednou z nejvýraznějších osobností svojí generace na ostrovech. Vroce 2010 uspěl s debutem Disc-Overy, se singly Pass Out, Written in the Stars nebo Maiami 2 Ibiza. Stal se prvním anglickým rapperem, který v Americe prodal milión singlových kopií. Nemůžeme se tedy divit, že nové CD Demonstration patří k nejočekávanějšícm deskám letošního podzimu.

Tinie Tempah se rozhodně nebude opakovat. Odvahu a hudebně nekompromisní přístup prokázal, když do letního singlu Trampoline angažoval respektovaného muzikanta a DJ s radikálním pohledem na hudební produkci. Zvukový terorista Diplo dostál pověsti a na singlu se vkutku vyřádil. Druhý singl, Children of the Sun, je z rodu festivalových hymen. Tine Tempah na něm spolupracoval s Johnem Martinem, který se proslavil v Don´t You Worry Child od Swedish House Mafia.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...