TIP REDAKCE: Je libo pod stromeček hudební nadílku?

Linkin Park | zdroj: facebook.com

Vánoce se neúprosně blíží a pro hudební fajnšmekry máme pár tipů na dárky, co si můžou přát pod stromeček.

CD Metallica – Hardwired… to Self-Destruct

Metallica vydává 18. listopadu své další, již desáté album, které podle vydaných singlů Hardwired, Moth into the flame a Atlas, Rise bude jakýmsi návratem k začátkům nekompromisního stylu této americké thrash-metalové bandy.
Album, nesoucí název Hardwired… to Self-Destruct, bude obsahovat šestnáct písní a několik živých nahrávek (zřejmě na deluxe edicích), vychází dokonce i na vinylu, takže milovníci gramofonů si také přijdou na své.

Lupeny na Aerodrome festival

Ano, moc toho ještě nevíme, ale před pár dny vyšla na sociálních sítích zpráva o tom, že headlinerem tohoto festivalu budou američtí Linkin Park. Pro tuto kapelu není Česká republika zrovna častou zastávkou, protože je tomu již devět let, co k nám zavítali naposledy.

Určitě nás ještě pořadatelé nalákají na další velká jména, ale věříme, že samotní Linkin Park přitáhnou velkou většinu lidí. Těšit se můžeme jak na jejich největší hity, tak možná i na nové album, které slibují od počátku roku 2016. Necháme se překvapit.

Čtěte také: Headlinerem Aerodrome 2017 budou Linkin Park

CD SUM 41 – 13 Voices

Nové album kanadské pop-punkové kapely Sum 41 vyšlo 7. října letošního roku. Pro všechny punkové nadšence jde o naprostou povinnost, protože toto album je zřejmě to nejlepší, co za dvacet let své existence Sum 41 předvedli.

K této desce se samozřejmě váže turné zahrnující i Česko, a to 6. února v pražském klubu Roxy. Bohužel pro ty, co se o této události dozvídají až nyní, koncert byl již vyprodán a přesunutí do větších prostor zřejmě nepřichází v úvahu. Každopádně, kdo ještě neslyšel nebo nevlastní toto album, dělá velkou chybu a měl by to okamžitě napravit. Naleznete zde pecky jako třeba: War, Fake My Own Death, nebo God Save Us All (Death To Pop).


Napište komentář

Filip Neminarz
O Filip Neminarz 13 Článků
-Jsem student grafického designu -Je mi 20 let -od hudby se odvíjí skoro celý můj život -hraji na několik hudebních nástrojů, z toho nejdéle na kytaru (cca 10 let) a bicí (3 roky) -mimo hudbu patří mezi mé koníčky focení, psaní a sledování filmů (čím starší a hororovější, tím lepší ) -mezi mé nejoblíbenější interprety patří: Blink 182, Sum 41, Foo Fighters, Metallica, Pantera, Misfits, Avenged Sevenfold, Slipknot, AC/DC, Motörhead, Bullet for my valentine, A day to remember, Four Year Strong, Bloc Party, Trivium, Rise Against, Five Finger Death Punch, Avatar, Bring me the horizon (pouze jejich nejnovější dvě desky) a z jiného soudku, Eminem, Johnny Cash, Karel Kryl, Jarda Nohavica .. to je skok, co? :)