Tom DeLonge o jeho vztahu s Blink-182

Blink-182, Tom DeLonge | Zdroj: mtv.com

Tom DeLonge, bývalý frontman a zakládající člen kapely Blink-182, promluvil o jeho vztahu se zbývajícími členy a jejich budoucnosti.

Tom DeLonge dal skrze svůj oficiální facebook vědět všem fanouškům i zvědavcům, jak že to vlastně je mezi ním, Markem a Travisem.
Internetem se od loňského roku (kdy Tom opustil kapelu) nesla spousta konspiračních teorií. Ať už to byly teorie o tom, že Mark a Travis už nejsou nadále přátelé s Tomem a odmítají jakýkoliv kontakt s ním, nebo takové, které popisovaly tento krok jako jeden velký marketingový tah.

Přečtěte si také: Blink-182 představili nový singl

Teď, kdy po pěti letech Blink-182 poodkrývají své nadcházející, osmé album California (před několika dny na youtube uploadovali první písničku s názvem Born to Death), se téma “Tom DeLonge a Blink-182” znovu stává středem zájmů.
K této vypjaté situaci se dnes Tom vyjádřil několika zajímavými poznatky: ,,Včera jsem se setkal s Markem a minulý týden s Travisem, mluvím s ním poslední dobou téměř každý den a připadá mi, že jsem si bližší, než kdy předtím.”
Hned na úvod dal vědět fanouškům, že jsou všichni tři pořád v kontaktu a že jsou očividně pořád přátelé.
,,Máme společnou budoucnost, pokud o ní budeme všichni tři stát, ale momentálně naše cesty dělí odlišné věci a zájmy. Já budu v létě režírovat nový film, připravuji další hudbu a dostávám se hlouběji do mého Sekret Machines Projektu. Ještě v kapele jsem měl několik nápadů na novou muziku, dokonce jsem loni vydal sólové EP se songem New World, které tak nějak mělo ukázat cestu, jakou bych se chtěl s Blink 182 vydat. V tomto jsme se bohužel neshodli, proto jsem odešel, abych se mohl věnovat věcem, které chci dělat já, a nechat kluky aby dělali věci, které chtějí dělat oni. Chci, aby byli v životě šťastní, a aby je jejich hudba bavila, respektuji jejich rozhodnutí a práci. Celý svůj život budu vděčný za to, že je znám, a že jsem s nimi prožil tolik úžasných okamžiků, ale jako umělec se musím vždy dívat dopředu, proto jsem v minulosti založil projekty jako Box-Car Racer, Angels and Airwaves, a i proto mám teď v plánu několik filmů, knih, a možná i pokus o to, najít s kluky to “něco výjimečného”, co jsme kdysi v Blink-182 měli.”
Těmito slovy snad Tom konečně zavřel ústa všem nevděčným fanouškům, kterých je na internetu nechutně mnoho.

 


Napište komentář

Filip Neminarz
O Filip Neminarz 13 Článků
-Jsem student grafického designu -Je mi 20 let -od hudby se odvíjí skoro celý můj život -hraji na několik hudebních nástrojů, z toho nejdéle na kytaru (cca 10 let) a bicí (3 roky) -mimo hudbu patří mezi mé koníčky focení, psaní a sledování filmů (čím starší a hororovější, tím lepší ) -mezi mé nejoblíbenější interprety patří: Blink 182, Sum 41, Foo Fighters, Metallica, Pantera, Misfits, Avenged Sevenfold, Slipknot, AC/DC, Motörhead, Bullet for my valentine, A day to remember, Four Year Strong, Bloc Party, Trivium, Rise Against, Five Finger Death Punch, Avatar, Bring me the horizon (pouze jejich nejnovější dvě desky) a z jiného soudku, Eminem, Johnny Cash, Karel Kryl, Jarda Nohavica .. to je skok, co? :)