U2 přejí veselé Vánoce a odkrývají plány na rok 2017

U2 | Zdroj: musiclipse.com

U2 mají na rok 2017 velké plány. Jak kapela naznačila ve vánočním videu, mohou se fanoušci těšit nejen na nové album, ale i na oslavu 30. výročí vydání alba The Joshua Tree.

Irská rocková kapela U2 poodkryla své plány na rok 2017 a fanoušci se rozhodně mají na co těšit. Ve vánočním videu, které kapela zveřejnila na svém facebooku, nejdříve zpěvák Bono Vox všem popřeje veselé Vánoce a poté oznamuje plány kapely pro příští rok.

První velkou novinkou bude vydání nového, dlouho očekávaného alba. To ponese název Songs of Experience a bude alespoň z části obsahovat skladby, které se nevešly na předchozí, dva roky starou desku Songs of Innocence.

„Většina nedokončených písní je hodna toho, aby se objevila na Songs of Experience. Část z nich je už teď stejně dobrá jako písně na Songs of Innocence, nebo dokonce lepší,“ okomentoval tvůrčí proces v rozhovoru pro časopis Rolling Stone v roce 2014 kytarista The Edge.

Druhou událostí roku 2017 bude pro U2 oslava 30. výročí vydání zásadní desky The Joshua Tree. Ačkoliv nejsou známé žádné detaily, kapela slibuje něco opravdu speciálního.

Doufejme tedy, že kapela svoje sliby splní, a že rok 2017 bude opravdu ve znamení U2.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...