VIDEO: Lana Del Rey v novém klipu útočí krásnou jednoduchostí

Lana Del Rey, Aerodrome Festival 2018 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Americká zpěvačka a skladatelka vydala před pár dny novou píseň s názvem Mariners Apartment Complex a rovnou k ní přidala i videoklip!

Lana Del Rey si za svou dobu působení zvládla vytvořit kolem své osobnosti opravdu kult. Její fanoušci s ní půjdou do hrobu, ať se stane cokoli. Největší průlom jí v roce 2012 přinesla deska Born To Die a následující EP Paradise. O tři vydaná alba později stále vyprodává haly po celém světě. České publikum ji mělo šanci vidět celkem dvakrát, naposledy letos na velmi diskutovaném festivalu Aerodrome v Panenském Týnci.

Foto: Aerodrome Festival – Lana Del Rey, Stone Sour, Chvrches a další, 29. 6. 2018, Panenský Týnec

Před několika dny Lana na svém Instagramu oznámila, že má připravené dvě nové písně. První ponese název Mariners Apartment Complex a brzy bude zveřejněna. Své slovo dodržela a k singlu připojila rovnou i videoklip. Je nutno uznat, že zpěvačka umí udělat věci jednoduše, postaru, ale pořád s osobitou šťávou. Píseň má pro ní klasickou, nekomplikovanou instrumentaci a videoklip je černobílý, přičemž některé záběry se v něm dokonce opakují. Přesto celý počin neztrácí na kouzle. Lana jednoduše ví, jak svým fanouškům udělat radost. Hlavně, když je ještě jedna novinka čeká.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.